le vent est fort Prévoyance Net audentes korvpalli tunniplaan éduquer architecte mélanger

Uudised - Audentese Spordiklubi U14 tüdrukud võitsid koduse EGBL etapi

Facebook
Facebook

Naiste esiliigas läheb võistlustulle üheksa tiimi, avamängus teenis võidu  Audentese Spordiklubi – Korvpall24.ee
Naiste esiliigas läheb võistlustulle üheksa tiimi, avamängus teenis võidu Audentese Spordiklubi – Korvpall24.ee

Tippsport ja e-gümnaasium klapivad hästi kokku

Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt  pronksmedalid - Delfi Sport
Audentes teenis koduselt korvpalli U16 eliitdivisjoni turniirilt pronksmedalid - Delfi Sport

Korvpall – Audentese spordiklubi

TU16 Karikafinaal: Audentese Spordiklubi - Rapla Korvpallikool - YouTube

Karikavõistlused - Audentese Spordiklubi naiskond jõudis Eesti  karikavõistluste finaali
Karikavõistlused - Audentese Spordiklubi naiskond jõudis Eesti karikavõistluste finaali

🏀 U17... - Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport | Facebook

Struktuur – Audentes

audentese sk/siili – Korvpall24.ee

Naiste korvpalli esiliiga avamängus teenis võidu Audentes | Korvpall | ERR

Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport - Eelmisel nädalavahetusel,  12. novembril, tehti algust korvpalli ühe kõige nooremate laste  vanuseklassidega, nimelt makroliigaga. Esindatud oli ka Audentese SK poiste  võistkond. Avaetapp meie poiste jaoks ...
Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport - Eelmisel nädalavahetusel, 12. novembril, tehti algust korvpalli ühe kõige nooremate laste vanuseklassidega, nimelt makroliigaga. Esindatud oli ka Audentese SK poiste võistkond. Avaetapp meie poiste jaoks ...

Rio 2016, Russische Athelten beziehen Olympisches Dorf Olympics Russian  delegation arrives in Rio Russia
Rio 2016, Russische Athelten beziehen Olympisches Dorf Olympics Russian delegation arrives in Rio Russia

G4S Noorteliigad - Audentese U16 korvpallitüdrukud pallisid end  rahvusvahelisel turniiril medalile
G4S Noorteliigad - Audentese U16 korvpallitüdrukud pallisid end rahvusvahelisel turniiril medalile