Viande Chêne Personne australienne kk tallinn korvpall tallinn navigateur ironie thé

Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Pärnu sai jagu Tallinna Kalevist - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK  | Facebook
Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Tallinna MV 2019 III koht Keila KK | Facebook

Tallinn Sports Academy KALEV - Akadeemia naiste võistkond KK Tallinn võitis  pronksmedali mängus Keila KK naiskonda 80:56! Hooaeg lõpes võidulainel! |  Facebook
Tallinn Sports Academy KALEV - Akadeemia naiste võistkond KK Tallinn võitis pronksmedali mängus Keila KK naiskonda 80:56! Hooaeg lõpes võidulainel! | Facebook

Uudised - Paf Superkarikas: KA Tallinna Kalev/TSK alistas tugeva neljanda  veerandi toel võõrsil Viimsi
Uudised - Paf Superkarikas: KA Tallinna Kalev/TSK alistas tugeva neljanda veerandi toel võõrsil Viimsi

Uudised - West Tallinn vormistas suurüllatuse, InvestBK.eu näitas  ideaalilähedast mängu
Uudised - West Tallinn vormistas suurüllatuse, InvestBK.eu näitas ideaalilähedast mängu

Play Of The Game - Joonas Järveläinen (18.12.2013 TTÜ KK vs Tallinna Kalev)  - YouTube
Play Of The Game - Joonas Järveläinen (18.12.2013 TTÜ KK vs Tallinna Kalev) - YouTube

Tallinna korvpallimeistrid on Keila KK ja OSK - Delfi Sport

kk tallinn – Korvpall24.ee

Tallinna Kalev võitis lõpusekundite draamas KK Pärnut - Delfi Sport

Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev -  Delfi Sport
Korvpalli B-vanuseklassi karika võitsid Tiit Soku KK ja Tallinna Kalev - Delfi Sport

2. klassi poisid saavutasid Tallinn Cup'il 4 koha - Keila Korvpallikool

KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas  pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee

BC Tallinna Kalev - TheSportsDB.com

08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. –  Alutaguse sport
08.08. toimusid Tallinnas korvpalli 3×3 Eesti meistrivõistlused. – Alutaguse sport

Alexela 3×3 korvpalli Tallinna meistrid 2021 – Basket3x3.ee

HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla -  Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
HITO lõpetas põhiturniiri võiduga Pärnu üle, Tallinna Kalev alistas Rapla - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna  Ülikool
Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool

KK Pärnu võttis Tallinna Kalevi üle ühepunktilise võidu | Korvpall | ERR

Korvpalli Meistriliiga - Üllatusvõit KK Viimsi/Sportlandi üle tõstis  Tallinna Kalevi viimaselt kohalt eelviimaseks
Korvpalli Meistriliiga - Üllatusvõit KK Viimsi/Sportlandi üle tõstis Tallinna Kalevi viimaselt kohalt eelviimaseks

KK HITO oli lähedal Tallinna Kalevi üllatamisele

tallinna rahvaliiga – Optibet Rahvaliiga

Saku KK - Sel nädalavahetusel osaleme Tallinna... | Facebook

Eesti - Läti korvpalliliiga tulevikule näidati rohelist tuld | Korvpall |  ERR
Eesti - Läti korvpalliliiga tulevikule näidati rohelist tuld | Korvpall | ERR

OSK jõudis kindlalt finaali, Rapla ja KK Tallinn vajavad otsustavat mängu –  Korvpall24.ee
OSK jõudis kindlalt finaali, Rapla ja KK Tallinn vajavad otsustavat mängu – Korvpall24.ee